چطوری روی انجام کارامون تمرکز لازم رو داشته باشیم؟

چطوری روی انجام کارامون تمرکز لازم رو داشته باشیم؟

برای همه ما پیش اومده که هزار تا کار داریم اما همچنان سرمون تو اینستاگرام و تلگرامه ! تا میایم تمرکز کنیم ذهنمون میره یه جای دیگه و به خودمون میایم میبینیم ساعت ها رفته و هیچ کاری نکردیم . این مقاله به ما کمک میکنه تا یاد بگیریم چطوری روی انجام کارامون متمرکز باشیم.

یازده مد پاییزی زنان 2017

یازده مد پاییزی زنان 2017

پاییز تغییرات هیجان انگیزی همراه خود دارد. پایین آمدن دما، میوه‌های جدید، محصولات تکنولوژی جدید و البته مٔد. پلیورهای نرم و لطیف، بوت‌های چرم و ... اینها چیزهایی است که در مغازه‌ها می‎بینیم ولی‌ با توجه به هفته‌ی مٔد که در شهر‌های نیویورک، پاریس، میلان و لندن برگزار شد، بهتر است کمی‌ بیشتر به کمد لباس خود فکر کنیم.

بهترین سبزیجات پاییزی

بهترین سبزیجات پاییزی

چگونه سبزیجات پاییزی را انتخاب کنید؟ مجموعه‎ای از بهترین سبزیجات‌ در فصل پاییز موجود هستند که می‌توانند خیلی‌ از مواد مغّذی را به سوپ و غذاهایمان اضافه کنند. می خواهیم این سبزیجات رو معرفی‌ کنیم و به شما یاد بدیم چطور بهترین انتخاب رو داشته باشید.

طعم خوش موفقیت!

طعم خوش موفقیت!

تا حالا پیش اومده از فشار زیاد کاری فکر کنید کاش خودم رییس خودم بودم؟ یا اینکه بخاطر نیم ساعت دیر رفتن سر کار کل راه رو در استرس باشید؟ تا حالا شده وسط کار نگران شده باشید الان فرزندتون در چه حاله؟ اگر این موارد براتون پیش اومده پس حتما به این هم فکر کردید که کاش کسب و کار خودم رو داشتم ! اما دلایل زیادی وجود داشته و داره تا شما را از این کار منصرف کنه. در این مقاله به معرفی چند نفر از بانوانی که روزی همین سوال ها براشون پیش اومد، اما منصرف نشدند و امروز از جمله موفق ترین کارآفرینان دنیا هستند پرداختیم. میشناسیدشون؟

تراریوم (باغ شیشه ای)

تراریوم (باغ شیشه ای)

تراریوم‎ها یا همان باغ‎های شیشه‎ای معمولا بسته به شرایط نگهداری به ۲ دسته باز و بسته تقسیم می شوند. در این مقاله به توضیح تراریوم های نوع بسته و شرایط آنها می‎پردازیم. با ما همراه باشید.

9 دلیل برای آنکه مواد غذایی فرآوری شده شیمیایی مصرف نکنیم

9 دلیل برای آنکه مواد غذایی فرآوری شده شیمیایی مصرف نکنیم

بدیهی‌ است که اغلب غذاهایی که ما می‌خوریم به گونه‎ای فرآوری شده است. سیب‌ها از درخت چیده میشن، گوشت چرخ کرده توسط ماشین بدست میاد و ... اما فرق بزرگی بین فرآوری شده مکانیکی با فرآوری شده‌ شیمیایی وجود داره! اگر در هر جز غذا مواد شیمیایی به کار نرود، دیگه فرقی‌ نمی‌کنه که چرخ شده باشه یا توی شیشه باشه، اون هنوز سالمه! دلایل زیر به شما ثابت می‎کنه که چرا باید مواد غذایی شیمیایی فرآوری شده را مصرف نکرد!