مصاحبه با لاله صدیق، نمونه ای از یک شخصیت موفق و کاریزماتیک

مصاحبه با لاله صدیق، نمونه ای از یک شخصیت موفق و کاریزماتیک

لاله صدیق متولد سال 1355 در تهران، نخستین فرزند یک خانواده 6 نفره معروف به شوماخر کوچولو. او یکی از موفقترین زنان ورزشکار ایرانی و اتومبیل رانی در ایران است. لاله صدیق اولین زن در تاریخ ایران است که در مسابقات اتومبیل رانی به رقابت با مردان پرداخته و مقام اول را کسب کرده. او در رشته اتومبیل رانی درمیان زنان رتبه اول خاورمیانه و نفر سوم دنیا است. همرا ه ما باشید با این شخصیت کاریزماتیک و قوی در این وبلاگ از بانوین.

معرفی صنایع دستی کرمانشاه

معرفی صنایع دستی کرمانشاه

زمانی که به شهر های ایران سفر میکنید، خرید صنایع دستی آن شهر را فراموش نکنید. شما در حقیقت یک یادگاری از سفر خود را می خرید و با این کار باعث می شوید، آن هنر در آن شهر زنده بماند. حالا اگر برای سفر نوروزی خودتون به کرمانشاه میروید، ما در این مطلب می خواهیم شما را با صنایع دستی کرمانشاه آشنا کنیم.

گل های بهاری

گل های بهاری

گل های بهاری باعث طراوت و شادابی این فصل می شوند و همچنین با عطر ور بویی که دارند می توانند این شادابی و طراوت را به خانه های شما نیز بیاورند. آشنایی با گل های این فصل خالی از لطف نیست و بهتر است تا آن ها را بشناسیم.

طرز تهیه شیرینی مشهدی

طرز تهیه شیرینی مشهدی

شیرینی مشهدی یکی از انواع شیرینی‌های سنتی ایرانی است که با آرد، روغن، شکر، شربت، مارمالاد و تخم مرغ درست می‌شود. شیرینی مشهدی از دو لایه تشکیل شده و لابه‌لای آن از مارمالاد استفاده می‌شود. مارمالاد از میوه و شکر درست شده و برای ژله‌ای شدن به آن ژلاتین اضافه می‌کنند. با درست کردن این شیرینی در ایام عید نوروز از مهمانان‌تان با دستپخت خودتان پذیرایی کنید.

نگاهی به مهم‌ترین دستاوردهای استیون هاوکینگ

نگاهی به مهم‌ترین دستاوردهای استیون هاوکینگ

«استیون هاوکینگ» (Stephen Hawking) یکی از مشهورترین دانشمندان جهان محسوب می‌شود. بخش اعظمی از این شهرت، به دلیل نگارش کتاب‌های علمی پرفروش بود. در کنار نگارش این کتاب‌ها، او در زمینه‌ی کیهان‌شناسی و فیزیک نظری هم اقدامات و پژوهش‌های قابل توجهی انجام داده که در ادامه به تعدادی از آن‌ها می‌پردازیم.

نگهداری از گل سنبل

نگهداری از گل سنبل

گل معروف روزهای عید و سفره هفت سین، گل سنبل است. برای اینکه یکی از " سین " های سفره هفت سین امسالتان را خودتان آماده کرده باشید، بهتر است از گل سنبل شروع کنید. در این مطلب می خواهیم شما را با روشهای نگهداری از این گل بیشتر آشنا کنیم.

نکات قبل از سفر، چگونه خانه را بی استرس ترک کنیم؟

نکات قبل از سفر، چگونه خانه را بی استرس ترک کنیم؟

برای عید نوروز عازم سفر هستید؛ به محض اینکه خانه را ترک میکنید و روی صندلی ماشین می نشینید ناگهان دلهره ای تمام وجودتان را میگیرد و سوال ها یکی پس از دیگری به ذهن شما هجوم می آورد که آیا گاز را خاموش کردم؟ اتو را از برق کشیدم؟ لباس ها را از ماشین لباس شویی خارج کردم؟ این صحنه ای است که قبل از سفر برای خیلی از ما اتفاق افتاده و باعث شده به جای یک شروع شاد و پر انرژی، دائم در ترس و دلهره باشیم که چه اتفاقی در نبود ما برای خانه خواهد افتاد.