حضور بانوین در بازارچه خیریه رعد

حضور بانوین در بازارچه خیریه رعد

خیریه رعد یکی از خیریه های مطرح کشور است که از اوایل دهه 60 به انجام فعالیت های درمانی، توانبخشی و آموزشی به هموطنان دارای معلولیت های جسمی حرکتی می پردازد.

از کارهای خوبی که خیریه رعد انجام می دهد اقدام به برگذاری بازارچه های خیریه است در زمان های متفاوت و به مناسبت های مختلف است. نزدیک ترین این بازارچه ها در تاریخ 28آذرما آغاز و تا اوایل دیماه ادامه دارد که در این بازار می توان شیرینی‌جات محلی و خانگی، گل، شمع، زیورآلات، پوشاک، کیف و کفش، وسایل بهداشتی - آرایشی و لوازم خانگی را از جانب حامیان و شرکت کنندگان در این بازارچه خریداری کرد. بخشی دیگر از این بازارچه به معرفی و عرضه آثار هنرمندان توان­یابان واحد آموزش رعد اختصاص یافت که از اقلام مختلفی چون عروسک­های دست­باف، خوشنویسی، معرق، سوخته نگاری، سفال، گلدوزی، جواهرات مهره­ای در این قسمت مشاهده می­شود.

بانوین نیز در این بازارچه با محصولات برند "گلین" که از بهترین تولید کنندگان دست ساز سرامیک هستند حضور پیدا می کند و مشتاقانه منتظر دیدار شما دوستان در این بازارچه خیریه است.

بازارچه خیریه رعد از تاریخ 28 آذرماه تا اول دیماه از ساعت 10 صبح تا 22 پذیرای حضور بازدید کنندگان و خریداران محترم است تا علاوه بر یک خرید خوب و باکیفیت کمکی هم به عزیزان توانخواه کشور شود

شهرک غرب، هرمزان، پیروزان جنوبی، پ 74

به اشتراک بگذارید