۱۱ پیشنهاد برای یک روز عاشقانه

۱۱ پیشنهاد برای یک روز عاشقانه

چجوری می‌تونیم یه روز دوست داشتنی همراه با کسی‌ که دوستش داریم داشته باشیم؟ هدیه‌های دست ساز، گل و شکلات این‌ها نکته هایست که بارها شنیدیم. اما در این وبلاگ می‌خوایم یکم دقیقتر به همهٔ این ها نگاه کنیم.

گل

 


.گل قطعا یکی‌ از دوست داشتنی‌ترین و زیبا‌ترین محصول هاست.گل علاوه بر سمبل زیبایی، یکی از هدایایی است که نشان دهنده احساسات و عواطف انسان در شرایط مختلف است. هدیه دادن گل برای هدیه گیرنده احساس خوشایندی را به وجود می آورد که معمولا نشانه علاقه و صمیمیت هدیه دهنده محسوب می شه. در اینجا به چند نوع گلی‌ که میتونید انتخاب کنین اشاره می‌کنیم.

۱. گل رز

 


گل روز یکی‌ از محبوبترین و پر فروشترین گلها در سراسر دنیاست. همه ی ما اگر بخوایم به کسی‌ که دوسش داریم گل بدیم اولین چیزی که به ذهنمون میرسه گل رزِ است. بخاطر عطر و رایحه ی قوی، شور و عشق و زیبایی فراوانی‌ که همراه خودش داره باعث می‌شه این انتخاب خیلی‌ هم دور از ذهن هم نباشه. فراوانی‌ رنگ‌های این گل می‌تونه به شما فرصت انتخاب هر رنگی‌ که به رنگ دلخواه عشقتان نزدیک تر است رو بدهد.

۲. میخک قرمز

 

در حالی که میخک قرمز مناسب ترین گل برای روز مادر می باشد و به معنای عشق به مادر است اما باید گفت در کل به معنای تحسین عمیق عشق و محبت است. از آنجایی که این نمونه گل به معنای عشق پاک و موفق می باشد باید گفت میخک سفید هم یک گل کاملا عاشقانه می باشد.

۳. ارکیده صورتی

 

گل ارکیده از ظرافت خاصی برخوردار است و این مهمترین ویژگی آن می باشد و علاوه بر این به معنای عشق و زیبایی و قدرت می باشد. ارکیده ی صورتی  برای ابراز محبت های خالص و هم چنین مناسبت های فرهنگی بسیار مورد استفاده می باشد و رنگ صورتی آن نشانه ای از عقل و تدبیر است.

۴. لاله  قرمز

 

لاله  نشانه ای از ظرافت و فضل و بخشش می باشد، اما لاله های قرمز نمادی از عشق کامل است. داخل لاله که تیره می باشد نشانه ای از تجمع عشق و حرارت و شور عشق می باشد.

شام

 

اولین چیزی که در برای شام با کسی‌ که دوسش دارین مهمِ اینکه از رستوران دوری کنید و شام رو به خانه موکول کنید ولی‌ فقط همین کافی‌ نیست، نکته‌های دیگری هست که باید بهشون توجه کنید.

۵. غذاتون رو جای همیشگی‌ نخورید

 

وقتی‌ میخواین یک شب به یاد ماندنی با همسرتون داشته باشین، پس بهتره همه‌چیز خاص باشه. شما میتونید شامتون رو مثل همیشه توی آشپزخونه نخورید. میزتون رو ببرید کنار شومینه یا پنجرهٔ خونتون و بذارین طرف مقابلتون تفاوت رو احساس کنه.

۶. گلبرگِ قرمز

 

چند تا گل رز رو پر پر کنید و روی میز شام پخش کنید، اینکار باعث لوکس تر شدن و قطعا رمانتیک تر شدن میز شام میشه.

۷. آتش بگیر تا که بدانی چی‌ میکشم

 

یک شمع یا آتش شومینه می‌تونه فضا رو برایتان خاص تر و بیاد ماندنی تر بکنه.

۸. دسر

برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

تا جایی که میتوانید از دسر‌های سبک استفاده کنید تا در آخر روز عاشقانه فقط حسی سنگینی‌ غذا خوردن  نباشه.

جواهرات

 

جواهرات بهترین هدیه بر یک روز عاشقانه است. هدیه دادن جواهرات برای اولین بار بسیار جذاب و هیجان انگیز است. اما

برای یک انتخاب خوب در دنیای طلا و جواهر باید به چند نکته توجه کنید.

۹. رنگ جراهر

 

برای خرید گردنبد زرنج اینجا کلیک کنید.

اگر پوست‌ همسرتان گندمگون (رنگی مابین سفید و برنزه) است، استفاده از طلای زرد و ترکیب آن با طلای قرمز

برای جلوه پوست‌تان مناسب‌تر است و اگر برنزه یا سبزه تیره است، ترجیحا از زیورآلاتی استفاده کنید که ترکیبی از طلای سفید و زرد باشند.

۱۰. اندازه

 

برای خرید گوشواره زرنج اینجا کلیک کنید.

از خرید جواهرات بزرگ دوری کنید چون می‌تونه تو ذوق طرف مقابلتان بزنه. جواهرات کوچک و ظریف دل نشین ترند و همیشه می‌توان از آنها استفاده کرد.

۱۱. سنگ های قیمتی

به عقیده جواهرسازان هیچ سنگی کیفیت و درخشندگی یاقوت سرخ را ندارد، از این رو آن را پادشاه سنگ‌های قیمتی و رنگ عشق نامگذاری کرده‌اند. یاقوت فراوری نشده سنگ فوق‌العاده نادر و گران‌قیمتی است و کمیاب بودن آن در چند سال اخیر قیمت آن را به طور چشمگیری افزایش داده است. با این حال جواهرسازان معتبر بین‌المللی امسال این سنگ قیمتی را در بهترین و خلاقانه‌ترین جواهرات خود استفاده کرده‌اند.


به اشتراک بگذارید